Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Værløse:
-
ida O.
Fra Værløse
Jeg er glad og åben og elsker at snakke med mennesker. Det bedste jeg ved når jeg er på arbejde er ... -
Bue Christiani L.
Fra Værløse
-
Peter Emil A.
Fra Værløse
Jeg hedder Peter Emil og er 19 år gammel samt blev jeg student sidst år fra Marie Kruses Gymnasium....
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Arne S., Lene S. og Ross H. søger hjælp til husopgaver i Værløse
-
VVS montør til rørføring og montering af vaskemaskine og tørretumbler
Fra Arne S. (Værløse)
VVS montør til rørføring oh montering af Wasco vaskemaskine og tørretumber i redskabsrum. Gode adga... -
Bortskaffelse af jordbunke
Fra Lene S. (Værløse)
Vi skal have fjernet en jordbunke med sten og buske samt en mindre bunke kompostjord fra vores have... -
Udskiftning af stikkontakter o.s.v
Fra Ross H. (Værløse)
flere opgaver i udendørs / garage områder: - udskifting af 1 stikkontakt (jeg har ny kontakt som sk...
Nanna M., Sanne B. og Jesper Miki T. søger hjælp til haveopgaver i Værløse
-
Opsætte klinker i lige mønster i køkken 3 kvm
Fra Nanna M. (Værløse)
Opsætning af porcelænsfliser som backsplash (ca 3 kvm). Skal selv skæres til. Medbring selv udstyr,... -
Flytte en sten teresse
Fra Sanne B. (Værløse)
Der skal flyttes en stenteresse foran huset, lagt i herregårdssten med detaljer i granit sten. Der ... -
Klipning af hæk
Fra Jesper Miki T. (Værløse)
Klipning af hæk før den springer ud da vi ikke fik det gjort sidste år ønskes - hæktype: hvidtjørn...
Lise S., Mark C. og Ida M. søger hjælp til diverse opgaver i Værløse
-
opsætning af lampe
Fra Lise S. (Værløse)
Opsætning af carravagio opal i betonloft Lampen vejer ca 2-3kg Der er strømudtag i vææen Der er be... -
Montering af varmepumpe
Fra Mark C. (Værløse)
Mine forældre har købt en varmepumpe som de ønsker at få monteret. Vi kan godt selv hænge den op og... -
få min nye bilradio til at fungere
Fra Ida M. (Værløse)
Jeg har købt en ny bilradio til min gamle Skoda årgang 2011 - en Din1 i stedet for en Navi Din 2, s...